آشنایی با برند گراکو Graco

گراکو

گراکو ساخت کجاست؟

برند graco که تلفظ صحیح اون gray-co (به معنی شرکت خاکستری) یک شرکت آمریکایی تولید کننده محصولات کودک هستش، که در سال 1942 در فلادلفیا ایالت پنسیلوانیا آمریکا توسط راسل گری و رابرت کو تاسیس و راه اندازی شد. که با تلفیق دو نام گری و کو برند گراکو شکل گرفت. این شرکت ابتدا در زمینه تولید قطعات ماشین و خودرو فعالیت می کرد ولی با گذشت زمان توسط یکی از مهندسین این شرکت پیشنهاد تولید صندلی ماشین کودک داده شد که مورد استقبال شرکت قرار گرفت.

تاریخچه گراکو:

شرکت گراکو در سال 1998 اولین صندلی ماشین مخصوص نوازد رو با عنوان SungRide به بازار معرفی و عرضه کرد. که این امر با توجه به استقبال گسترده مردم باعث به وجود اومدن بزرگترین خط تولید صندلی ماشین نوزاد در سراسر آمریکا شد. یک سال بعد از معرفی صندلی ماشین نوزاد، شرکت گراکو توسط شرکت دیگری خریداری شد و این شرکت نیز محصولات تولیدی کالسکه رو به سبد تولیدات گراکو اضافه کرد.

محصولات گراکو:

شرکت گراکو به عنوان یک شرکت چند ملیتی شناخته میشه که محصولات مختلف این برند در کشورهای مختلف تولید میشه، به عنوان مثال صندلی ماشین گراکو و گهواره برقی این شرکت در کشور چین تولید و به بازار عرضه میشه ولی براساس همان استانداردها و الزامات کمپانی گراکو آمریکا. همچنین این شرکت محصولات دیگه ای در حال حاضر تولید میکنه که در لیست محصولات سیسمونی نوزاد وجود داره عبارتند از:

تمامی کسانی که تجربه استفاده از محصولات گراکو رو داشته باشن به اتفاق هم نظر هستند که این برند تولید کننده یکی از با کیفیت ترین محصولات سیسمونی و اکسسوری کودک محسوب میشه. به شرطی که برند تقلبی نباشه. چون برند گراکو و چیکو جزو برندهای معروف بازار هستن، اغلب تولید کننده های متفرقه هم متاسفانه اقدام به درج نام گراکو یا چیکو بر روی محصولات خودشون میکنن که ممکنه برخی ها رو به اشتباه بندازه.

تمامی تولیدات برند گراکو Graco دارای جنس مقاوم و با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید و عرضه میشه، که موجب میشه شما با خیال کاملا راحت سراغ این برند برید و ازش محصولات این برند استفاده کنید. این شرکت همچنین با توجه به تحقیق و توسعه گسترده ای که در در زمینه لوازم سیسمونی و اکسسوری کودک انجام داده ، تقریبا پاسخ گوی بسیار از دغدغه ها و نگرانی های والدین در مورد نوزاد خودشون هستش و باعث ایجاد آرامش خیال و راحتی در استفاده از محصولات این برند خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.