معرفی هلدینگ و کمپانی Dorel

کمپانی Dorel یک هلدینگ کانادایی و آمریکایی است که از سال 1987 با ادغام دو شرکت Dorel و juvenile  تاسیس شده است. که در حال حاضر در بسیاری از کشورها دارای نمایندگی و کارخانه های تولیدی در زمینه دکوراسیون و لوازم کودک و… می باشد.

یکی از عمده فعالیت های این شرکت در زمینه لوازم و اکسسوری کودک شامل کالسکه و کریر و صندلی ماشین کودک و گهواره و لوازم بهداشتی و… است که محصولات این شرکت در بیش از 100 کشور در دسترس می باشد.

برندهای بسیار معروف و حرفه ای در زمینه لوازم کودک زیر مجموعه این هلدینگ بزرگ در حال تولید محصولات بوده و به بازار عرضه می شوند که از آن بین می توان به برندهایی مانند:

1- maxi cosi

2- Safety

3- Quinny

4- Tiny love

5- Cosco

6- Angel

7- bebe comfort

8- infanti

محصولات مکسی کوزی و کویینی و… در نی نی دیجی:

ما در سایت نی نی دیجی نیز کالسکه دست دوم مکسی کوزی، کریر دسته دوم مکسی کوزی، کالسکه دست دوم و استوک کویینی در مدلهای مختلف شامل: زپ Zapp، زپ اکسترا2، مورا Mura، مورا پلاس، باز Buzz، موود، و کریر با مدلهای پبل pebble، کابریوفیکس و پبل پلاس و… بسیاری دیگر از محصولات این کمپانی را عرضه می کنیم که شما با خیال راحت می توانید خرید کنید و از کیفیت آنها اطمینان کامل داشته باشید.

صاحب برندهای حرفه ای لوازم کودک:

 

این شرکت تولید کننده انواع صندلی ماشین کودک، صندلی غذا کودک، زمین بازی، لوازم بهداشتی و سلامت کودک، که تنها فقط تولید صندلی ماشین این شرکت حدود 8.000.000 عدد می باشد.

این شرکت به عنوان رهبر صنعت لوازم کودک در جهان شناخته می شود که R&D بسیاری روی محصولات خود انجام داده و از تنوع بسیاری نیز برخوردار است.

ارائه محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش مناسب موجب شده است که خریداران اعتماد و اطمینان کامل به محصولات این شرکت داشته و با خیال راحت نسبت به خرید آنها اقدام کنند.

مکسی کوزی | safety| Tiny love | دورل | مکسی کوزی مال کدام کشور است | کویینی

برندهای مطرح کمپانی DOREL:

برخی از برندهای شناخته شده این کمپانی به شرح ذیل هستش:

1- مکسی کوزی (Maxi cosi):

این شرکت فعالیت خودش را از سال 1994 در هلند شروع کرده و محصولات مکسی کوزی هم توی همون هلند تولید میشه و دفاتر اون در آلمان و سایر کشورهای اروپایی هستش. محصولات این شرکت شامل انواع کالسکه و کریر و صندلی ماشین کودک و روروک و… هستش.

2- سیفیتی (Safety 1st):

این شرکت از سال 2000 در آمریکا تاسیس شده و انواع محصولات کودک شامل کالسکه و کریر و … رو تولید میکنه و بیشتر در آمریکای شمالی توزیع میشه.

3- کویینی (Quinny):

این شرکت از سال 2001 به هلدینگ دورل اضافه شده و کالسکه های بسیار حرفه ای و روروک های با کیفیت تولید و به بازار عرضه میکند. محل این شرکت در کشور هلند واقع شده.

4- تاینی لاو (Tiny love):

این برند از سال 2014 تشکیل شده و یکی از با کیفیت ترین اسباب بازی های کودک رو تولید میکنه و محل اصلی اون در سرزمین های اشغالی هستش.

5- اینفانتی (infanti):

تولید کننده انواع اسباب بازی و لوازم کودک و سرگرمی کودک هستش که فعالیت خودش رو از سال 1982 در کشور شیلی و بازار برزیل شروع کرده و محصولات بسیار خلاقانه و با کیفیت را به بازار ارائه میکنه.

برخی از برندهای infanti شامل :

leap frog – playgro – green toys- munchkin- philips AVENT