سوالات متداول

درباره نی نی دیحی

چجوری می تونم از سایت خرید کنم؟

برای خرید از سایت می تونید روی محصول مورد نظر خود کلیک کنید و سپس با انتخاب مراحل سفارش و واریز مبلغ مورد نظر خرید خودتون رو کامل کنید.

یا اینکه پس از تماس با پشتیبانی سایت به شماره 09353698031 و واریز مبلغ به صورت نقدی، نسبت به  دریافت کالا هماهنگ فرمائید.

چجوری از سلامت اجناس روی سایت مطمئن بشم؟

ما در نی نی دیجی محیطی رو فراهم کردیم تا مشتریان هم با مراجعه حضوری بتونن خرید کنن و هم سعی کردیم تصاویر اجناس رو به نحوی در سایت قرار بدیم که کسی که امکان مراجعه و مشاهده حضوری اجناس رو نداره بتونه با آگاهی و اطمینان کامل خرید کنه و ظاهر اجناس رو به شکل کاملا واضح مشاهده کرده و تصمیم به خرید بگیره.

درخصوص لوازم برقی و باتری خور هم سایت نی نی دیجی تا 24 ساعت پس از دریافت کالا توسط مشتری اونها رو تا 24 ساعت گارانتی و تضمین میکنه و درصورتی که مشکلی وجود داشت، نسبت به عودت مبلغ خریدار اقدام میکنه.

در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه سایت نی نی دیجی نخواهد بود.

نحوه ارسال به شهرستانها چجوریه؟

ارسال اجناس به شهرستان پس از واریز مبلغ اجناس کاملا بسته بندی و وکیوم میشه و با هماهنگی خریدار به یکی از روش های زیر ارسالش انجام میشه:

1- ارسال با پست

2- ارسال با تیپاکس

3- ارسال با ترمینال

4- ارسال با باربری

5- ارسال با سواری یا وانت اختصاصی

  • نکتته مهم: هزینه ارسال کالا بر عهده مشتریه

می تونم به صورت حضوری هم خرید کنم؟

سایت نی نی دیجی علاوه بر فروش اینترنتی لوازم دست دوم کودک، امکان مراجعه و فروش حضوری رو هم برای شما فراهم کرده که با هماهنگی قبلی می تونید به آدرس اعلام شده در سایت مراجعه کرده و اجناس سایت رو از نزدیک مشاهده کنید.

چجوری مبالغ اجناس رو واریز کنم؟

مبالغ اجناس رو می تونید از طریق خرید مستقیم روی سایت و طی مراحل خرید به صورت آنلاین پرداخت کنید و یا پس از تماس با همکاران مالی به شماره 09353698031 نسبت به واریز مبلغ، به شماره کارت زیر هماهنگی ارسال رو انجام بدید:

5022-2910-8055-6291 مرتضی نامور- بانک پاسارگاد

نحوه فروش و امانت سپارسی اجناس در سایت نی نی دیجی چجوریه؟

برای امانت سپاری اجناس به منظور فروش از طریق سایت نی نی دیجی، مراحل زیر رو باید طی کنید:

  • مطالعه شرایط و ضوابط درج کالا در نی نی دیجی
  • تماس با واحد پشتیبانی جهت هماهنگی اولیه
  • ارسال تصاویر لوازم به واحد پشتیبانی
  • ارسال اجناس به آدرس انبار نی نی دیجی (هزینه پیک به عهده فروشنده هستش)
  • تست سلامت ظاهری، فیزیکی و کارکردی اجناس (درصورت مشاهده هرگونه مشکل، شکستگی یا پارگی در اجناس، نی نی دیجی نسبت به عودت آنها به فروشنده اقدام خواهد نمود)
  • دریافت رسید انبار از نی نی دیجی
  • درصورتی که تصاویر گرفته شده از اجناس مطابق استاندارد های نی نی دیجی نباشد، همکاران ما به صورت رایگان نسبت به گرفتن عکس آنها اقدام میکنن
  • تعیین کارمزد فروش اجناس روی سایت و تعیین قیمت (قیمت اجناس از سوی فروشنده اعلام و تعیین میشه و فقط نی نی دیجی کارمزد کمی بابت فروش به مبلع شما اضافه خواهد کرد)
  • انتشار اگهی شما با تصاویر استاندارد و با توضیحات کامل در سایت

آگهی خودم رو از کجا حذف کنم؟

آگهی شما پس از فروش از طریق سایت به صورت خودکار حذف میشه.